Totem Tabela Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Totem Tabela, açık alanlarda, yollarda, caddelerde,uzaktan net görülebilecek alanlarda bulunan gösterişli ve büyük ebatlardaki tabelalardır. Totem Tabelalara uzun bir yolculuğa çıktığınızda, örneğin, bir dinlenme tesisi ya da bir petrol istasyonunu sizlere göstermek amacı ile yol kenarlarında sıklıkla rastlayabilirsiniz. Bu tabelaları ışıklı ya da ışıksız olarak görebilmeniz mümkündür.

totemizmir

Tüm tabela çeşitlerinde olduğu gibi totem tabela çeşitlerinde de kullandığımız malzeme kalitesini, hazırladığımız tabelalarda çok net görebilirsiniz. Totem Tabela, konusunda uzman bir firma tarafından yapılmalıdır, İzmir’de Tabela denildiğinde aklınıza gelen firmamız olduğunun bilinci ve ustalıkla bir üretim anlayışı ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. İyi bir tasarım ile hazırlanmış bu tabelaların, hazırlanması meşakkatli bir süreç olsa da, sonuç odaklı baktığımızda daha fazla bir insan kitlesine hitap ediliyor olması açısından önemlidir. İzmir Tabela bilinçli bir hizmet anlayışını benimsemiş olup, bu anlayış ile öncelikle tabelanın kurulumu için belirlenen alanın totem tabela için uygunluğunu tespit eder. Akabinde üst düzey bir grafik tasarım programı ile oluşturulacak İzmir Reklam tabelasının görselini hazırlar. Hazırlanan grafikler, üst düzey bilgisayar sistemli metal kesiciler kullanılmak sureti ile şekillendirerek istenilen boyut ve görselde bir tabela ortaya çıkartır. Kullanılan 1. Sınf kalitedeki tabela malzemeleri fırın boya sistemi ile boyanarak son halini alması sağlanır. Bu şekilde hazırlanan Totem Tabelalar talep edilen yerlerde konumlandırılmak üzere montajı yapılır. Monte edilen yerin uygunluğu İzmir Reklam açısından çok önemlidir. Montaj yapılacak yerin beton dökülerek daha güçlü ve sağlam olması sağlanır.  Bu tabelaların en büyük avantajlarından bir tanesi de ne kadar uzak olursa olsun iyi bir tasarım ile hazırlanmış ise firmanızı en iyi temsil etme olanağıdır. Totem Tabelaların ışıklı, ışıksız, tek bacaklı, çift bacaklı, likit, kompozit, alüminyum, profil, çelik sac, vinily germe gibi çeşitlerinden dilediğinizi seçip, ihtiyacınıza uygun bir tanıtım yapabilirsiniz.

totem tabela

İzmir Tabelacıları arasında, tabela işinin önemli bir yol gösterici olduğunun bilincini taşıyan firmamız ile yola çıktığınızda ise herhangi bir soruna mahal vermeden hazırlanmış Totem Tabelalarımızı dilediğiniz zamanda teslim ederek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız. Sektörde bulunan birçok firmanın yaptığı tabelalara bakarak işinde ne kadar tecrübeli olduğunu anlamanız için uzman olmanız gerekmemektedir, iyi bir iş çıplak gözle dahi net görülebilen iştir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir